Ermal Fejzullahu është ndër këngëtarët më të matur të skenës muzikore.

Ai, është shumë i kujdesshëm kur vjen fjala për të lëshuar ndonjë fjalë, shkruan “Kosovarja”.

Ermali, asnjëherë nuk është përfshirë në vorbulla debatesh a thashethemesh, ndoshta pikërisht për faktin se është i matur.

Megjithatë, Ermali e ka pasur një koment për debatin e shumë përfolur mes bababit të tij dhe kantautorit Flori Mumajesi, ku Ermali ka thënë se një person 75 vjeçar ndonjëherë mund ta nxjerr edhe ndonjë llaf pa lidhje.

Ermali, ka shprehur keqardhje për reagimet kolegut të tij, Florit dhe krejt çështjen e ka rrumbullakuar me këtë fjalë:

“Sido që të jetë, jeta është e gjatë, i uroj atij sukses edhe shëndet”.

 

MUND TË JU PËLQEJNË