Arbenita Ismajli është femra që po qëndron vazhdimisht në faqet e ballinave rozë.

Bukuroshja shqiptare shpesh ngacmon në imagjinatën e të gjithëve, dhe bën që çdo paraqitje e saj të shndërrohet në lajm, shkruan Kosovarja.

Arbenita e di shumë mirë se çfarë duhet prezantuar e çfarë jo, andaj jo më kot është kaq e komentuar dhe e përmendur.

Shkaktar se përse po shtypet emri i saj kaq shumë janë edhe paraqitjet e saj të zjarrta, dhe stili që ka krijuar ndër vite.

Ajo sakrifikon gjithçka vetëm për tu shfaqur e bukur dhe tërheqëse, sa edhe bluzat e ngushta i duron, duke mos iu trembur syri se kështu frymën mund t’ia ndal. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË