Afrona Dika, është pranuar nga publiku që nga paraqitja e parë dhe më nuk është harruar asnjëherë.

Ndonëse e portretizoi si figurë lidhja me këngëtarin e njohur, Bleron, më shumë u bë e njohur për shkak të bukurisë dhe linjave trupore që ka, shkruan Kosovarja.

Kjo është edhe ajo me çfarë mirret në Zvicër, ku moda dhe fotografitë janë pjesë e pandashme e saj.

Çdo herë e shohim duke u shfaqur para kamerave me poza nga më të ndryshmet, pasi e do fotografia dhe syri i aparatit.

Duke e ditur këtë ende më shumë është aktivizuar rreth këtyre gjërave duke goditur gjithmonë në shënjestrën e publikut për atë që e presin gjithmonë.

Edhe së fundi ka ardhur e tillë, ku në rrugët e Zvicrës ka realizuar një video teksa shihej duke ecur dhe sikur dëshironte të pyet se a po duket e bukur.

Ndonëse për këtë është vlerësuar çdo herë se gjithmonë duket në top formë dhe me plot sharm, atëherë sigurisht edhe këtë herë ndani të njëjtin mendim. Apo jo? /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË