Bukuroshja Afronë, po vazhdon të jetë tejet e pranishme në rrjetet sociale me imazhe të ndryshme.

Ajo dhe këngëtari i njohur Blero u martuan me një dasmë madhështore para disa javëve, shkruan “Kosovarja”.

Derisa jeta në çift po ecën mirë, ata po tregojnë çdo ditë sa të dashuruar janë.

Pas martesës me Bleron, modelja duket se i ka shtuar blerjet pasi shihet shpesh duke bërë shoping.

E këto blerje ajo po i tregon para të gjithëve me storie të shumta në rrjetet sociale.

Së fundi bukuroshja shfaqet me një fustan të zi para pasqyrës. Duket se ajo është në dilemë ta blejë apo kjo këtë fustan, gjersa pyet fansat, ta blejë apo jo.

Mbase një përgjigje e juaja do ta ndihmojë modelen të vendos./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË