Eni Koçi i përkujton edhe një herë Gencit sa me fat që është.

Eni Koçi kohëve të fundit ka qenë një nga artistet më të komentuara në shoubizin shqiptar kjo për shkak imazheve ekstravagante që ajo po publikon.

Këngëtarja së bashku me të fejuarin kanë ikur për disa ditë pushimi në bregdet prej nga po ndan foto të ndryshme.

Tani në imazhin e fundit të publikuar me një veshja atraktive dhe një shikim ‘vrastar’ Eni duket më e ‘zjarrtë’ se kurrë.

Sa i përket muzikës, ajo ditë më parë kishte lajmëruar se gjatë muajit shtator do lansoj këngën e re duke mos dhënë më shumë detaje. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË