Vala

Është padyshim ndër personazhet më të komentuara të rubrikave rozë, shkruan Kosovarja.

Edhe pse me muzikë është marrë vetëm në moshë të vogël, mbetet në fokusin e medieve edhe sot e kësaj dite.

Adea është rritur dhe bërë një zonjushë me shumë klas, me linja të përkryera dhe padyshim shumë e zonja.

E kësaj here, me që festat janë afër, edhe ajo ka pozuar në një ambient plot shkëlqim, por ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim, është veshur shumë sportive.

Për më shumë, vijon pamja./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË