Vala

Siç duket Adea Pula nuk ka të ndalur, me rrugëtimet e saj.

Kjo pasi që ka disa ditë që po qëndron në Londër, e cila duket se i ka pëlqyer mjaft atje, shkruan Kosovarja.

Të paktën kështu po na bën me dije, përmes postimeve të ndryshme në Istagram, duke shfaqur fotografi sa me aktrative dhe të bukura.

Kështu ka vepruar edhe këtë herë.

Në foton e hedhur, duke me një palltë ngjyrë krem dhe me atlete, e cila dukej mjaft e bukur dhe në top formë.

Se kur do ti kthehet ajo skenës muzikore, këtë nuk e dimë ende, ani pse ajo vet doli në intervista viteve të fundit, duke konfirmuar rikthimin e saj.

Por një gjë e dimë, që ajo po shijon çdo moment të jetës. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË