Adelina Tahiri u shfaq tërheqëse në fotografinë e fundit.

Adelina Tahiri teksa shijon pushimet, nuk heziton të ndajë me ndjekësit imazhe të reja nga këto pushime.

Së fundi, këngëtarja u fotografua në bikini, duke shfaqur format trupore nga afër.

Përveç se tregoi ngjyrën që ka marrë në pushime, ajo provokoi keq me këtë paraqitje ku kishte në plan të parë gjoksin.

Kujtojmë se Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe bashkë kanë një djalë, Jonin.

MUND TË JU PËLQEJNË