Dikur një vajzë e vogël dhe e këndshme, sot një bukuroshe e rritur dhe shumë joshëse.

Kjo është këngëtarja e njohur Adelina Berisha, e cila nisi karrierën muzikre qysh në vegjëli, shkruan “Kosovarja”.

Adelina përveç projekteve të suksesshme këndon edhe nëpër koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore, ku dallohet për atmosferën që e krijon gjithmonë.

Ajo jo rrallë realizon poza atraktive duke vënë në pah linjat trupore.

Si gjithherë Adelina merr komente të shumta nga ndjekësit në rrjetet sociale. Këngëtarja edhe kësaj radhe ka realizuar një imazh atraktiv e veshur me të zeza dhe e ulur në një kolltuk.

Veshja, qanta dhe të mbathurat e saj shihen se janë firmato, këtë e kanë vërjetur edhe komentuesit që i shkruajnë: “Zemra ime me lloj-lloj brende 😘😘 Te dua ❤️”.

Ndryshe, sa i përket jetës private ndonëse po i afrohet të 30-ve këngëtarja po vazhdon të qëndroj beqare./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË