Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha, po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo në secilën paraqitje shfaqet e veçantë, duke fokusuar gjithmonë linjat e saj perfekte, shkruan “Kosovarja”.

Edhe në postimin e radhës Adelina u shfaq me veshje sportive derisa vuri në pah të pasmet seksi dhe belin e hollë.

Pra, ajo po vazhdon të dëshmojë stilin e saj unik dhe duke u llogaritur gjithmonë si ndër këngëtaret më të bukura.

Ndryshe, projekti i saj i fundit është “Coco” në bashkëpunim me Egoo. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË