Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri po vazhdon të jëtë një ndër më të përfolurat nga publiku.

Është jeta e saj tejet luksoze krahas asaj muzikore që e bën tejet të komentuar.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ftuar familjen e saj për iftar dhe i ka pritur ata në mënyrën më të mirë të mundshme./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË