Adelina Tahiri është ndër emrat më të përfolur në botën e muzikës.

Këngëtarja shkupjane ka vite që është prezente në skenë, edhe pse kohët e fundit nuk është aktive siç ishte dikur, shkruan “Kosovarja”.

Ajo tani është e martuar dhe nënë e një djali të cilin e ka quajtur Jon.

Adelina jo rrallë herë na ka prezantuar edhe me familjarët e saj, ku shpesh është thënë se motra e saj Diana i ngjanë aq shumë këngëtares.

Ndaj, sot mund ta vëreni më shumë se asnjëherë tjetër këtë ngjashmëri kaq të madhe./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË