Ajo publikoi një imazh të bukur krahas urimit Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Sot përmes një imazhi të bukur, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia ka uruar një person të veçantë për ditëlindje. Vëllai i saj, Edmondi sot feston ditëlindjen dhe këngëtarja e uroi duke i dëshiruar fat dhe shëndet.

Adelina Tahiri ka disa ditë që është në pushime, me ç’rast po publikon imazhe të shumta me familje./21Media

MUND TË JU PËLQEJNË