Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri po vazhdon të befasojëme produktivitetin e saj në muzikë.

Se po ka suksese të njëpasnjëshme, këtë po e dëshmojnë klikimet dhe kërkimet që po bëhen çdo ditë e më shumë për të, shkruan Kosovarja.

 

Adelinës iu janë shtuar edhe më shumë adhuruesit e zjarrtë, të cilët e duan dhe e adhurojnë për punën që e bën.

Paralelisht me këtë ekziston dhe një arsye më shumë se përse këngëtarja ndjeket kaq shumë.

Arsye për këtë është bërë veshja dhe stili i saj, ku secilën herë bën kombinime nga më të ndryshmet.

Adelina edhe kësaj radhe befasoi me pamjen që kishte zgjedhur për prezantim, e që veshja dhe rregullimi i saj ia kompletonte e gjithë perfeksionimin e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË