Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Adelina Ismaili, pas projektit me titull “T’iqja”, po rikthehet sërish me diçka tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Pa dyshim që publiku është kurioz të dijë se çka po sjell Adelina, që është nëna e befasive.

Adelina, këtë herë ka bashkëpunuar me Zapp dhe Chris, që kanë sjell shumë hite viteve të fundit.

Ka zëra që këngëtarja vjen në bashkëpunim me Rinen, shkruan “Kosovarja”.

Adelina njihet si promotore e ndryshimeve, andaj pritet të godas sërish./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË