Këngëtarja e njohur është një ndër femrat më të dalluara për jetën lukzose që bën.

Përpos karrierës ajo është një emër i njohur e cila befason gjithmonë me veshjet e saj firmato dhe me stil, shkruan “Kosovarja”.

Duke u munduar që gjithmonë të zbulojë diçka të re, Adelina sot ka eksperimentuar me veshje.

Në fotografitë që i ka publikuar, në sy menjëherë na bie duksi i saj të cilin e ka kombinuar me qorapet.

Edhe kështu, pak më sportive Adelina duket e veçantë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË