Duke pozuar gjithmonë në mënyrë interesante, Adelina Tahiri menjëherë kalon në lajm.

Këngatarja e njohur është aktive në skenën muzikore, po ashtu edhe e hapur rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Ajo njihet për një jetë lukzose, e cila ka mundësinë të udhëtojë në vende të ndryshme.

Por, e veçanta e saj është stili që ka duke pozuar gjithmonë në mënyrë provokative.

Edhe në imazhin e fundit Adelina shfaq njërën këmbë ndërsa tjetrën e mbulon.

Duket bukur dhe veshje firmato, por esenca e saj në fotografi është që të pozon provokuese. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË