Adelina Tahiri është një këngëtare shumë e njohur dhe e veçantë për publikun shqiptar.

Ajo njihet për jetën e saj luksoze dhe është një ndër këngëtaret më të përfolura nga mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Ajo po kalon pushimet dimërorë në një qendër skijimi ku nuk i ka kursyer edhe postimet e bukura nga aty.

E veshur me rroba skijimi shumë të bukura, Adelina na e bëri të ditur se është profesioniste edhe në skijim./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË