Adelina Tahiri ka disa ditë që gjendet në pushime së bashku me bashkëshortin e saj.

Ajo ka zgjedhur që ditët e pushimit ti kalojë në njërin nga bregdetet shqiptare, dhe atje po shijon çdo moment të jetës së saj, shkruan Kosovarja.

Këtë po e dëshmojnë fotografitë e shumta që po sjell nga atje, duke na bërë të kuptojmë se është vërtetë e dashuruar kokë e këmbë në të shoqin.

E, kur është pranë tij nuk mundet t’iu rezistojë dot pozave dhe provokimeve ndaj tij, sikurse edhe në këtë fotografi të radhës ku u shfaqën të afruar deri sa më nuk ka.

Sa dashuri të madhe kishin pasur edhe këta e nuk e kishim ditur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË