Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që u bë e njohur dhe e pëlqyer nga publiku që nga dalja e saj e parë në skenë.

Në këto vitet e fundit, Adelina ka qenë shumë e diskutuar sidomos pas lidhjes së saj me maqedonasin 50 vjeçar dhe më vonë shtatzënia dhe lindja e djalit, shkruan ORAinfo.

Adelina, është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku poston fotografi të shumta të jetës se saj.

Ajo tani ka publikuar një foto të djalit të saj. Kujt i ka ngja Joni, mamit apo babit, gjykojeni vet…!

MUND TË JU PËLQEJNË