Adelina Tahiri është këngëtarja e cila me lëvizjet që bën ngjall menjëherë interesim dhe bëhet lajm.

Madje, në këtë aspekt as ndjekësit e saj në Instgram nuk janë të rezervuar, ata nuk përtojnë ti hedhin komente negative.

Prej disa ditësh Adelina Tahiri ka nisur pushimet dhe duket se po i shijon shumë duke postuar vazhdimisht fotografi e video teksa pozon me bikini.

Në fotot e fundit kwëngëtarja duket në super formë e veshur me rroba banjo blu mirëpo fansat e kanë kritikuar.

“Seriozisht e ke me kte ngjyr trupi te kuqerremte dhe me sqetlla pa rruar o moter. ike ti nga fshati po fshati nuk iku kurre nga ty”, i shkruan komentuesja.

Ndërsa një tjetër e kritikon Adelinën për faktin që ka vendosur bizhuteri në plazh.

Këngëtarja ka vendosur mos t’u përgjigjet fansave e të shijojë pushimet.

MUND TË JU PËLQEJNË