Adelina Tahiri bën një jetë luksoze e cila karakterizohet me udhëtime të shumta jashtë vendit, pushimet në vende përrallor, veshjeve dhe makinave luksoze.

Këngëtarja e njohur ndonëse është e martuar dhe ka një djalë ajo po vazhdon të jetë prezente në mediat sociale ku edhe tregon për përditshmërinë e saj.

Edhe në një postim të radhës Adelina ka treguar se është e ‘dashuruar’ pas makrave të njohura dhe firmave luksoze.

Adelina publikoj një palë xhinse të shkurta ‘Gucci’ me mbishkrimin ‘Gucci Mucci’ teksa tregojë se tashmë është gati për verë.

Ndryshe, Adelina ditë më parë zbuloj se tashmë ka nisur punën për projekte të reja.

MUND TË JU PËLQEJNË