Adelina Tahiri është këngëtare e njohur për publikun shqiptar dhe është një ndër më të përfolura nga mediat rozë.

Bukuroshja është vendosur plotësisht në qendër të vëmendjes që nga martesa me avokatin milioner nga Maqedonia, të cilin nuk heziton ta postoj kohë pas kohe në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Ditëve të fundit Adelina së bashku me bashkëshortin dhe djalin e tyre, kanë shijuar ditë të bukura dimri duke skijuar e që këto imazhe i ka ndarë edhe për ndjekësitë e saj në Instagram.

Adelina në cdo paraqitje që bën, kujdeset që të bie në sy të të gjithëve, e njëjtë ka bërë edhe me imazhin e fundit të postuar pak minuta më parë, në të cilën bukuroshja është paraqitur me shumë stil, dhe një bukuri që po rrezaton.

Sipash jush, a po e tepron Adelina me bukuri? /Kosovarja.

MUND TË JU PËLQEJNË