Pas një pauze nga tregu muzikor Adelina dy ditë më parë u rikthye më projektin “Përgjithmonë”, cili po pëlqehet mjaft shumë nga fansat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Filloi karrierën si këngëtare duke u njohur e tillë për një kohë të gjatë, këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri tani është e martuar dhe nënë e një djali.

Madje, pikërisht martesa e saj u komentua e paragjykua aq shumë për shkak të kombësisë dhe moshës së burrit të saj.

Por, e rëndësishme në këtë mes është se varka për të kaluar këtë liqen paragjykimesh ishte lumturia përkrahë burrit të saj.

Edhe pse me një jetë të lumtur dhe luksoze bashkëshortore, prapë ka dikush që po i mungon. Është vëllai i saj Edmondi të cilit Adelina ia ndjen shumë mungesën.

E në raste të tilla nuk mungojnë as video thirrjet vetëm për ta parë e biseduar me të.

Eh po, nuk ka si të jetë ndryshe, si motra për vëllanë./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË