Adelina Tahiri është një nga femrat më të përfolura të estradës muzikore.

Përveq që është një femër e veçantë, Adelina është edhe një nënë e përkushtuar ndaj djalit për të cilin nuk heziton të ndajë fjalë të embëla për të thuajse në çdo postim, shkruan Kosovarja.

Adelina është duke shijuar ditë pushimi së bashku me familjen e saj, që ndan edhe imazhe të ndryshme prej aty.

Së fundmi Adelina ka ndarë një imazh së bashku me djalin për të cilin ka vendosur që ti shkruaj disa fjalë të ëmbëla.

“Mama t’don pafund jet! ❤ cdo nene e din dashur e femijes, nuk dua te egzagjeroj , as nuk dua te aktroj as te dal nga vetja por nje dua te them kur me e kompletuar me e lumtur nuk jam ndjer kur ndegjoj qe dikush me don aq qilter pa interes me theret Mama ! Nuk ka gje qe me permbush meshum se nje puthje apo perqafim i tij, nuk ka gezim me te madh kur ndegjoj nje sukses te tij (fjal, lidhje fjale, si bejn kafshet) me ritet zemra! E dua me shume se veten , e di eshte normale si cdo nene , po desha ta ndaj me ju dashurin qe e kam per te. Mundohemi te jemi prinder te mire. Tu duam Joni mami dhe Tata . Je dashuria jone lumturia dhe gezimi” është shprehur këngëtarja./ Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË