Adelina Tahiri është shndërruar në emrat më të përmendur dhe më të dashur.

Për këngëtaren simpatike dhe të pëlqyer po flitet gjithnjë, se si e ka rregulluar jetën dhe po jeton çaste të lumtura pranë familjes së saj, shkruan Kosovarja.

 

Sa flitet për bashkëshortin e saj e sa për djalin e saj të cilët i ka për qejfi, dhe shihet pranë tyre thuajse në çdo kohë.

Por, dhe stili që ka krijuar ndër vite dhe që po ndjek modën me shumë pasion e dëshirë, nuk po kalon pa u vërejtur e pa u komentuar nga të gjithë.\

Adelina edhe këtë herë bëri shumë përshtypje dhe u pëlqye shumë me paraqitjen e saj të fundit.

Një zonjë e vërtetë dhe e bukur, Adelina thjeshtë po shkëlqen. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË