Adelina Tahiri shijon jetën në maksimum.

Pushimet për të nuk kanë të ndalur, e ajo duket se po i shijon pafund.

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri është treguar edhe një herë ‘zemërgjerë’ duke shfaqur trupin e saj seksi në disa poza në bikini.

Që ka rikthyer linjat e saj të trupit pas lindjes së djalit, Adelina këtë po e dëshmon vazhdimisht teksa në imazhin e ri dukej ‘përvëluese’ dhe më në formë se asnjëherë më parë.

Adelina në pushime po qëndron së bashku me bashkëshortin e saj, Serzhoja Markov dhe djalin e tyre, Jon.

Ndërkohë, Adelina pas një pauze së fundi u rikthye me projektin ‘Përgjithmonë’./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË