Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është një femër e cila dallohet për linja trupore dhe për stilin perfekt.

Ajo në çdo paraqitje shfaq momentet e lumtura që përjeton gjatë jetës, shkruan “Kosovarja”.

Në bazë të disa veprimeve Adelina ngrit dyshime se po pret të bëhet nënë për herë të dytë.

Në një video që ka postuar shfaqet duke bërë gjeste që formësojnë barkun e rrumbullakosur , sigurisht ka diçka të re në këtë aspekt. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË