Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri ka bërë një paraqitje të ëmbël me motrën e saj të vogël, me të cilën shihen shpesh së bashku.

Ajo që bie në sy është ngjashmëria në mes tyre, pavarsisht nga dallimi në moshë ato duken sikur të ishin binake.

Këngëtarja 27 vjeçare kohëve të fundit është distancuar nga aktivitetet muzikore, ngase është përkushtuar më shumë ndaj familjes.

Ajo tashmë është nënë e një djali të pagëzuar me emrin Joni.

Kujtojmë se ajo është martuar me afaristin dhe avokatin maqedonas Serjozha Markov. /IndeksOnline/

MUND TË JU PËLQEJNË