Adelina Tahiri po vazhdon të komentohet akoma për martesën e saj me avokatin maqedonas 50 vjeçar, shkruan “Kosovarja”.

E si për t’iu ikur komenteve negative që i bëhen në foto ajo shpesh ka feshur fytyrën e bashkëshortit.

Por, siç duket tani ka ardhur koha kur Adelina të shfaqet me krenari pranë tij, madje edhe duke e puthur.

Së fundmi herë ajo dhe bashkëshorti i saj milionier pozojnë duke u puthur para pasqyrës, ku Adelina prapë mundohet t’ia fsheh fytyrën.

Mbi të gjitha, Adelina dhe bashkëshorti i saj e dëshmuan se dashuria nuk njeh kombësi e as moshë./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË