Këngëtarja Adelina Tahiri kohëve të fundit ka qëndruar në krye të titujve në mediat rozë, kjo për shkak të martesës së saj me milionerin maqedonas Serjoza Markov, me të cilin tanimë ka një djalë.

Ajo përkundër komenteve në shumë raste fyese, ka vazhduar që të publikoi jetën që bën dhe të publikoj gjithashtu burrin dhe djalin.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi kur ka publikuar fotografi të djalit të saj, Jonit.

Kujtojmë që Adelina nuk është mjaft aktive në publikimin e këngëve të reja, duke u përkushtuar më shumë ndaj familjes. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË