Adelina Tahiri ka thënë se është dashuria ajo që e bëri të jetë e fortë dhe të përballet me kritikat e shumta që mori pasi u martua me burrin maqedonas.

Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu shumëçka rreth saj.

Këngëtarja ka zbuluar po ashtu edhe planet në profesion, pasi së shpejti do t’i rikthehet skenës.

E pyetur se si ia doli t’i bëjë ballë ofendimeve që mori pasi u martua me Serjozha Markov, ajo kishte një përgjigje interesante.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha këngëtarja. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË