E njohur si një këngëtare shumë e talentuar dhe e dëshmuar në tregun muzikor.

Zëri i saj melankolik bëri që edhe pas pauzave nga muzika këngëtarja të mbes në mendjet e fansave, shkruan “Kosovarja”.

Adelina Thaçi është martuar dhe po shijon jetën familjare bashkë me dy vajzat e saj.

E sot këngëtarja e njohur vjen me urim të veçantë për vajzën e saj Melisën.

“E bukura Melise, Urime ditelindje e 5-te zogu jem, te uroj shendet e fat me embla ime, ti je mengjesi im i bukur qe çdo dite zgjohem nga perqafimet tua, ta du eren tande,je fryma e vete jeta,u befsh 100, te dua pafund!”, ka shkruar Adelina.

Rikujtojmë, se Adelina është vajza e humurositit tonë të njohur Rasim Thaçit Cimës./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË