Para dy muajve solli këngën më të re, e cila u mirëprit prej fansave dhe publikut të gjerë.

Adelina Berisha ka bashkëpunuar me Egoon në video projektin muzikor të titulluar “Coco”, e cila deri më tani është shikuar rreth një milion herë në YouTube.

E duket se bukuroshja shqiptare ka gjetur pakës kohë që të pushojë dhe shijojë rrezet e diellit, por ajo shfaqet në bikini të zi.

Biondina së fundi ka publikuar në llogarinë personale në Instagram teksa shihet joshëse dhe seksi duke ekspozuar linjat trupore për zili.

Ajo së fundi është bërë anëtare e një partie politike të Kosovës, e cila gjë ka befasuar të gjithë pasi që më parë nuk ka dhënë shenjë se do të merrej me politikë.

Ndryshe, Berisha ka paralajmëruar se brenda vitit do të sjell edhe një këngë të re gjersa do të mbajë edhe disa koncerte muzikore. /Telegrafi/

MUND TË JU PËLQEJNË