Teuta Krasniqi, aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun e ka dëshmuar talentin e saj si në teatër ashtu edhe në seriale e film.

Me punën dhe vullnetin e saj, ka arritur që krijoi emër dhe popullaritet duke arritur suksese të njëpasnjëshme, shkruan “Kosovarja”.

Teuta është një person pozitiv dhe shumë energjike, e cila vazhdimisht është aktive.
Përveç karrierës, aktorja po jeton një jetë të lumtur familjare, duke shijuar momente të paharrueshme pranë tyre.

E shohim shpesh me fotografi dhe storie që ndanë në rrjete sociale, duke treguar momente nga jeta private e që merr mjatë komente positive nga ndjekësit.

Një imazh që ka ndarë ndarë së fundi shihet e lumtur me bashkëshortin dhe vajzat e saj.

Përveç Teutës edhe bashkëshorti saj Adonis Morina është shumë me fat që rreth vetës ka një familje të tillë, të cilët nuk i kursejnë përqafimet për të./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË