Modelja e njohur për bukurinë e saj, Adrola Dushi u bë e njohur për publikun shqiptarë në vitin 2012, kur u zgjedh për ta përfaqësuar Shqipërinë në ‘Miss Universe’.

Tanimë Adrola po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku edhe po zhvillon karrierën e saj në fushën e modës.

Ajo është një figurë mjaft e dashur për publikun shqiptarë dhe ndiqet nga mijëra njerëz nëpër rrjetet sociale.

Bukuroshja me anë të publikimit të fotos së fundit, edhe njëherë e dëshmon se është nga vajzat më të bukura shqiptare. /IndeksOnline/

MUND TË JU PËLQEJNË