Jo rastësisht Adrola Dushi është nga modelet më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare, kjo falë bukurisë së saj dhe formave të saj trupore.

Modelja tash e sa kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po korrë suksese në profesionin e saj si modele.

Ajo herë pas here vjen edhe në trojet shqiptare, ku ka shumë miq e familjarë.

Së fundmi ajo ka pozuar mjaft elegante e veshur me një pallto të zezë, që i jepte shkëlqim modeles.

MUND TË JU PËLQEJNË