Modelja e njohur po mahnitë me fotosesionet që ka realizuar në qytetin e New York-ut në disa veshje të ndryshme.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin e cila ka kohë që është zhvendosur në Amerikë për të ndjekur suksesshëm karrierën në modelim, shkruan Indeksonline.

Modelja nga Shqipëria ka sjellur fotografi të reja në ‘Instagram’ ku edhe ka lë pa fjalë me dukej e saj tërë shkëlqim dhe plotë klasë.

Në një fustan të tejdukshëm dhe elegant, Adrola dukej mbresëlënëse dhe tejet atraktive.

Theksojmë që Adrola krahas një karriere të bujshme është edhe një nënë e përkushtuar.

MUND TË JU PËLQEJNË