Modelja shqiptare Adrola Dushi është komentuar gjatë kohët e fundit në media për shkak të jetës së saj private.

Pas ndarjes nga bashkëshorti, bukuroshja shqiptare u tha se është në një lidhje me një model që quhet Pavllo. E pyetur së fundmi se nëse është e lidhur me milionerin model, Adrola tha: “Nuk është aspak e vërtetë!

Çfarë mund të them për këtë gjë? Nuk është e vërtetë, sigurisht!”

Mirëpo, ditën e sotme ajo feston ditëlindjen dhe Pavllo nuk ka ngurruar ta urojë publikisht modelen me një urim shumë special.

MUND TË JU PËLQEJNË