Një nga femrat më joshëse e cila njihet për bukurinë natyrale dhe figurën e saj pozitive është padyshim modelja e njohur, Adrola Dushi.

Modelja nga Shqipëria tashmë temperaturat e larta po i shijon në bregdete ku edhe nuk kanë munguar imazhet në bikini.

Adrola erdhi simpatike, joshëse dhe tejet e ëmbël në fotografi që hodhi në Instagram për ndjekësit e saj.

Ish-missi shqiptar ndryshe prej kohësh është zhvendosur në Amerikë ku edhe po zhvillon karrierën./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË