Linjat e saj janë shumë të lakmueshme, andaj është shumë e kërkuar.

Adrola Dushi duket magjepsëse edhe në fotografinë e fundit.

Jo më kot është zgjedhur ‘Miss Universe Albania’, Adrola Dushi ka mahnitur ndjekësit me bukurinë e sak.

Minuta më parë bukuroshja shqiptare ka publikuar fotografinë e radhës në Instagram ku si gjithmonë stili i të veshurit dhe bukuria e saj janë në qendër të vëmendjes.

Modelja e agjensionit ‘Wilhelmina’ brenda pak minutave arriti të marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive për pamjen e saj në foton e fundit./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË