Adrola Dushi po vzhdon të shijojë pushimet.

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi prej ditësh ka filluar pushimet.

Ajo po qëndron në Mykonos të Greqisë i cili njihet për plazhet përrallore dhe bukuritë mahnitëse, modelja ajo është së bashku me miket e saj ndërsa nuk kanë munguar as imazhet e bukura që Adrola ka sjelur përmes llogarisë së ‘Instagramit’.

Në një fotografi që Adrola ka sjellur këtë herë në fokus kishte linjat e saj të trupit derisa e kthyer nga prapa ajo tregoj edhe një pamje të mrekullueshme të vendit ku po pushon.

Modelja së bashku me ambientin dukeshin mbresëlënëse derisa mori mijëra pëlqime dhe komente përkrah fotografisë.

Ndryshe, Adrola është nënë e një djali dhe po vazhdon të korr suksese në botën e modës./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË