Adrola Dushi shpesh herë është definuar si femra më e bukur shqiptare.

Ish-Miss njihet për bukurinë e saj natyrale, thjeshtësinë dhe figurën e saj pozitive.

Edhe në imazhet që ajo sjell për adhuruesit e saj në Instagram, kujdeset që të vërë në pah pikat e saj të forta.

Adrola në fotografin që hodhi së fundi tregoj linjat e saj joshëse dhe këmbët seksi, derisa po shijonte një ditë të bukur me diell pranë plazhit.

Ndryshe, Adrola aktualisht është beqare dhe ka një djalë me emrin, Troi.

MUND TË JU PËLQEJNË