Adrola Dushi qenka shumë e dhënë pas fëmijëve.

Adrola Dushi njihet si një nga femrat më seksi jo vetëm në trojet shqiptare por edhe më gjerë.

Modelja e njohur është nënë e një fëmije, por gjatë një interviste me ‘Prive’ ajo bën të ditur se ëndrra e saj është të ketë sa më shumë.

Në rubrikën ’10 gjëra që nuk i keni ditur’ ajo rrëfeu se ëndrra e saj është të jetë nënë e 10 fëmijëve dhe shpreson që në të ardhmen kjo ëndërr të realizohet.

MUND TË JU PËLQEJNË