Çdo herë ka çfarë të tregojë.

Adrola Dushi i ka treguar këmbët seksi.

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, e ka publikuar një foto të re në Instagram, imazh në të cilin duket shumë joshëse.

Meqenëse së fundmi ka qenë në pushime dhe ka marrë ngjyrë çokollade, Adrola e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.

Në foton e fundit të publikuar i ka treguar këmbët dhe pëlqimet e shumta nuk kanë munguar.

Disa nga ndjekësit i kanë shkruar edhe komente të ndryshme pozitive./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË