Adrola Dushi ka ditë që i ka nisur pushimet. Ajo është emër shumë i pranishëm në shoubizin shqiptar, ajo po vazhdon të qëndroj aktive në rrjete sociale.

‘Miss Shqipëria’ ka nisur pushimet në shtetin grek ku po i ‘çmend’ pushuesit me fytyrën e saj engjëllore dhe format e përkryera trupore.

Kësaj radhe ajo publikoi një foto në bikini ku tregon edhe një herë se pse është një prej modeleve më të kërkuara jo vetëm në trojet shqiptare por edhe më gjerë. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË