Adrola ka publikuar foto në bikini dhe nuk ka munguar reagimi i reperes Tayna.

Adola Dushi njihet si një prej femrave më të bukura shqiptare.

Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve, ndër ta fytyra të njohura publike.

Është edhe reperja Tayna ajo e cila e ndjek Adrolën dhe së fundmi madje i ka lënë një koment.

Adrola e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet me bikini në det ndërsa Tayna i ka shkruar: Oj Pllume Dushi./lajminet/.

MUND TË JU PËLQEJNË