Adrola Dushi është mjaft aktive me postime javët e fundit.Modelja që është zgjedhur ‘Miss Shqipëria’, është tejet atraktive e joshëse me shfaqjen e saj në rrjetet sociale.

Dihet që bukuroshja tash e një kohë është në Amerikë, ku perfomancat e saj si modele po pëlqehen mjaft shumë. Dhe siç duket ajo po ka sukses të madhë edhe atje.

Adrola së fundi ka bërë publike një foto së bashku me shoqen e saj Xhesika Berberin, ku shihen teksa vizitojnë bregdetin shqiptarë.

Ndryshe, Adrola Dushi përfiltet jo vetëm për jetën profesionale por edhe për atë private./GazetaBlic/.

MUND TË JU PËLQEJNË