Modelja shqiptare ka ditë që gjendet në pushime.

Adrola Dushi këto ditë po pushon në plazhet e Greqisë, ku nuk i kursen aspak imazhet atraktive.

Së fundi, modelja ka pozuar në bikini të kuqe, ku la ndjekësit pa fjalë me format trupore dhe bukurinë natyrale, duke mos vënë aspak grim në fytyrë.

Ajo edhe një herë dëshmoi se është një nga femrat më të bukura shqiptare, pasi imazhet e saj nuk dojnë koment.

MUND TË JU PËLQEJNË