Lirshëm mund të themi se Afërdita Demaku me paraqitjet e fundit krahasohet me modelet më me famë dhe ua kalon shumë vajzave të reja.

Pamja e saj mbreslënëse po bën që të jetë ndër këngëtaret më të përfolura për ndryshimet drastike në pamje, shkruan “Kosovarja”.

Afërdita pas humbjes në peshë është kujdesur që të paraqitet gjithmonë me plotë stil duke vënë në pah linjat e saj të admirueshme.

Ajo nuk e lë anash as aktivitetin fizik e daljet në natyre. Mbase kjo është edhe një recetë që po e bën të duket kaq e freskët.

Madje në fotografinë e fundit ajo ka lënë të gjithë me gojë hapur. Aq e re dhe e bukur duket sa që as rinia e saj nuk mund të ishte më e mirë. Për lakmi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË